Tel.: +90 0 312 332 16 13      Mail: info@demirelektronik.com

Hakkımızda / Kurumsal

 

Demir Elektronik iç ve Dış Ticaret

1986 yılı Nisan ayında Muharrem Demir tarafından kurulmuştur. Kuruluş amacı; elektronik alanda faaliyet gösteren üretici firmaların ihtiyaç duyduğu elektronik komponentleri yurt dışından temin etmektir.

Demir Elektronik, bu kuruluş amacının yanı sıra zaman içersinde hizmet yelpazesine seslendirme cihazlarının üretimini eklemiş, ardından transformator üretimine de girerek ürün çeşitlerini zenginleştirmiştir.

Demir Elektronik, 25 yılı aşkın hizmet sürecinde sürekli gelişen teknolojik ve know-how bilgi birikimini ürünlerine yansıtmayı başarmış, kaliteyi önceleyen üretim anlayışıyla müşteri memnuniyetini gerçekleştirmiş, bunların doğal sonucu olarak pazardaki payını sürekli artırmış ve bugün sektörün seçkin müşterileri tarafından ürünleri aranan saygın bir kuruluş haline gelmiştir. Demir Elektronik, bünyesinde bulundurduğu sertifikalı uzman kadrosu ile bugüne değin kazanmış olduğu müşteri memnuniyetini ve güven duygusunu daha da güçlendirecek nitelikte ürünler sunmaya devam etmektedir. Demir Elektronik’in Kalite politikası; müşteri memnuniyetini öncelemek ve bu memnuniyeti sürekli ve güçlü tutmaktır. Misyonu; talepleri taahhüt edildiği şekilde hızlı ve zamanında teslim etmek, tercih edilen iş ortağı olarak büyüme sağlamak, müşteri ve çözüm odaklı olarak çalışmak ve eksiksiz hizmet vermektir. Vizyonu; seçkin kadrosuyla iş mükemmeliyetini hedeflemek, rekabetçi, güvenli ve yüksek kalitede çözümler sunan bir firma olmaktır.